O MNIEWitaj na moim blogu!

Nazywam się Magdalena Strzyżewska i jestem architektem krajobrazu.

Dzień zawsze zaczynam od kubka pachnącej, parzonej kawy, uwielbiam koty, ogień w kominku, tajemnicze miejsca, pizzę i dobre wino.
Jestem ciekawa świata i ciągle się rozwijam. Nie lubię stagnacji i pasywnego życia – jest ono zbyt piękne i zbyt krótkie żeby je przesiedzieć w kapciach w domu przed telewizorem.

Chodzę na długie spacery, uprawiam własny ogród, dużo czytam, w wolnych chwilach rysuję, fotografuję, gotuję, i od niedawna – trenuję Aikido.

Fascynuję się przyrodą i otaczającym światem, działam na rzecz ochrony krajobrazu i naszego dziedzictwa kulturowego z całym dobrodziejstwem inwentarza jaki pozostawiła nam nasza historia i dlatego piszę niecodzienny blog architekta krajobrazu.


BLOG I PRACOWNIA

Bloga prowadzę od października 2012 roku. Przez ten czas przeszedł on długą drogę i sporą metamorfozę dotyczącą zarówno treści jak i wyglądu. Można śmiało powiedzieć, że Blog rozwija się wraz ze mną:)

Na Blogu skupiam się przede wszystkim na dwóch ważnych dla mnie sprawach: pracy i życiu. To owo sławne:

 Ale nie tylko. Na kartach Pracowni w Dolinie udzielam porad ogrodniczych, uchylam rąbka tajemnicy mojej pracy, przybliżam wartości jakie niesie za sobą ochrona krajobrazu, przedstawiam Wam ciekawe przepisy z własnoręcznie wyhodowanych warzyw i owoców, Pracownia w Dolinie to jednak nie tylko Blog, ale i moje miejsce pracy. To tutaj powstają

projekty ogrodów i obiektów użyteczności publicznej, mapy inwentaryzacyjne, plany gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, teksty artykułów jakie znajdziecie w prasie branżowej, prezentacji, szkoleń czy plany warsztatów.

To także siedziba firmy HORTLEX którą prowadzę wraz z mężem – prawnikiem, ale to już zupełnie inna historia:)

SOCIAL MEDIA

Można mnie spotkać nie tylko na Blogu. Do kontaktów z Tobą, drogi Czytelniku używam również Mediów Społecznościowych – Facebooka, Instagrama, a od niedawna moje piny znajdziesz również na Pinterest. Swoją platformę prowadzę także na Google+.

Spotkać mnie można również na żywo i są to bardzo przyjemne i owocne spotkania. Kto wie, może z chęci namiastki spotkań face to face otworzę kanał na You Tube?…:)

Tymczasem jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z Pracowni, zapraszam do polubienia fanpage’a Pracowni w Dolinie na Facebooku, dodanie bloga do swoich kręgów w Google+ lub subskrybowanie go przez e-mail.

Zostaw swój komentarz – miło mi będzie Cię poznać! 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w ramach tego co już o mnie wiesz, lub masz pomysł na wspólny projekt – zapraszam do zakładki „współpraca„.