WIOSENNY FOTO KONKURS z ekstra nagrodami!

Moi Kochani Podczytywacze:) 

Ostatnie przeszkody w ogłoszeniu niespodzianki organizowanej przez Pracownię w Dolinie zostały pokonane, więc ogłaszam wiosenny FOTO KONKURS na najfajniejsze wiosenne siewy! Konkurs organizowany jest z kilku okazji: po pierwsze idzie wiosna, a sam ten fakt nastraja bardzo optymistycznie. Wraz z wiosną idą świata Wielkiej Nocy, więc okazja podwójna:) I po trzecie, na fanpage’u Pracowni licznik Waszych polubień przekroczył cztery stówki, co zważywszy na fakt, że tam akurat nie stosuję póki co żadnych myków SEO, kampanii reklamowych czy innych cudów wianków również pozwala mi się cieszyć podwójnie, bo oznacza to ponad 400  żywych ludzi, autentycznie zainteresowanych tym, co słychać w Pracowni. No i po czwarte – dawno konkursu nie było, trzeba się więc poprawić.
Najpierw podam zasady i nie będzie tym razem konkurs tylko „za zgłoszenie”, bo i nagrody są ekstra, więc trzeba się będzie ciut postarać:)

Zasady konkursu


Wszystkich którzy chcą brać udział w konkursie poproszę o minimalny wysiłek – o dobre, ciekawe zdjęcie swoich wiosennych siewów. Wiem, że nie każdy ma ogródek i nie każdy zastawia wszystkie możliwe parapety doniczkami z sadzonkami pomidorów, więc pod uwagę będą brane również wysiewy rzeżuchy, bazylii, wysadzenie szczypiorku z cebuli itp. Jeżeli macie kilka zdjęć – zróbcie z tego colaż, tak będzie nam najłatwiej, albowiem wszystkie zdjęcia konkursowe zamieszczę w poście rozstrzygającym konkurs i podlinkuję do Was – więc się postarajcie zgodnie z zasadami fotografii jakie przedstawił Tomek:) 
Zdjęcia wysyłajcie na adres pracowniawdolinie@op.pl i nie zapomnijcie napisać, który zestaw nagród wybieracie!
Wszystkie nadesłane zdjęcia będziemy oceniać w dwuosobowej komisji w składzie ja i mój Syn, który ma zapędy kulinarne i fotograficzne, aczkolwiek dopiero się uczy. Niech się więc uczy „na zielono” i u najlepszych – moich Czytelników:)
Wybierzemy 9 zdjęćpo trzy dla każdej nagrody (którą sami sobie wybierzecie) i wylosujemy jedną osobę, do której powędrują wybrane gadżety. 
Dodatkowo poproszę Was o rozpropagowanie Konkursu na swoich blogach (wstawiony podlinkowany banerek) i fanpage’ach poprzez dalsze udostępnienie konkursu z fp Pracowni w Dolinie –  i oczywiście o polubienie nas na Facebooku jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście:) Osoby nieposiadające bloga proszę udostępnić fanpage Pracowni w Dolinie z wpisem konkursowym na swoim FB. 
Nagrody
Tadaaaam:)
Zestaw pierwszy dla ogrodniczki buszującej w glebie to fenomenalna książka Carol Klein pt. „Uprawiamy warzywa” wraz z zestawem nasion do własnoręcznego wysiewu i letniej konsumpcji. Nasionka od W. Legutko w postaci: fasoli zwykłych karłowatych – żółtej, fioletowej Purple teepee oraz pstrokatej Borlotto lingua di fuoco nano oraz rzodkiewki Carmesa i sałaty głowiastej masłowej Królowa Majowych, z czego ostatnie dwa są na taśmie. 
ZESTAW 1
Zestaw drugi dla ogrodowej wielbicielki złotych naparów i pięknych kwiatów to aromatyczne herbatki z Tea Club: jedna na słodki sen (wycisza, koi nerwy, relaksuje, odpręża i ułatwia zasypianie, skład: melisa, jabłka, skórka pomarańczy, listki jeżyn, płatki róży i słonecznika, hibiskus i kardamon)) druga na rześki poranek (dodaje energii, pobudza, wzmacnia i ułatwia koncentrację, skład: zielona chińska herbata, listki Yerba Mate, imbir, trawa cytrynowa i truskawki), do tego miodek z Baśniowej Pasieki i cukier kandyzowany na patyczku do mieszania oraz nasionka kwiatów letnich, też od W. Legutko w postaci: petunii ogrodowej miks kolorków, porcelanki miks kolorków i nachyłka wielkokwiatowego.

ZESTAW 2
Zestaw trzeci dla miłośniczek ziołowej fiesty, romantycznej elegantki nie lubiącej brudzić rączek:) w postaci specjalnej, eleganckiej doniczki do ziół z maleńkim nożyczkami do ścinania na kanapkę jak już wyrosną, kwiatowe, delikatne rękawiczki tarasowo-balkonowe oraz zestaw ziółek – bazylia właściwa w odmianach (mieszanka) od W. Legutko i zestaw cebulek na szczypiorek (biała, czerwona i czosnkowa). 

ZESTAW 3

Na zgłoszenia czekamy do 30 marca – kto nie ma wysianych warzywek zdąży wysiać, zrobić zdjęcie i przesłać, a wyniki ogłosimy w piątek, 1 kwietnia.

Bardzo serdecznie zapraszam Was i Waszych znajomych oraz wszystkich jeszcze nieznajomych do udziału we wspólnej zabawie! Mam nadzieję, że nagrody przypadną do gustu każdemu, a postarałam się o różnorodność w tej materii:)