Dzień Dziecka w Pracowni – czerwcowe gratisy

Nie wiem jakim cudem to się zadziało, ale mamy już czerwiec… Z zamiarem wprowadzenia na blog gratisów i darmowych materiałów do pobrania nosiłam się już razy kilka i jak zwykle zawsze coś wypadało. Najczęściej robota 🙂 
Nie ukrywam również, że maj (ten zimny, śnieżny maj…) pokrzyżował mi plany gratisowe, no bo jak tu miałam Wam wysłać na przykład kalendarz prac ogrodowych skoro za oknami BIAŁO??? 
A później było szaleństwo nadrabiania w ogródkach, pracy i roboty (naprzemiennie) oraz Blog Conference Poznań, wielce motywująca i inspirująca blogowa impreza. O PCP będzie osobny post, bo nie wyobrażam sobie nie zrobić relacji z takiej imprezy.
A tymczasem, po Konferencji siadłam wreszcie na ogrodowym leżaku i zastanowiłam się, jaki by Wam prezent sprawić na Dzień Dziecka? No i wymyśliłam – ogrodowy planner. Ściągawkę. Krótką, przejrzystą, pomocna. Taką, która na najważniejsze ogrodowe pytania odpowie jednym rzutem oka na kalendarz.

Planner w zamyśle pierwotnym miał być ozdobiony rysunkami (bo ostatnio sporo rysuję), jednak po spisaniu na nim ściągawki uznałam, że treść ważniejsza jest niż rysunki – te zaś i tak nie zmieściłyby się między wierszami. 
Przygotowałam więc dla Was dwie wersje plannera – minimalistyczny, z samą treścią, do szybkiego wydruku i przyklejeniu na lodówkę, oraz wersję „na bogato”, z delikatnym zdjęciem mojego autorstwa w tle. Który pobierzecie i wydrukujecie to już zależy od Was.
LINKI DO POBRANIA:
Plannery będą ukazywać się co miesiąc, na bieżąco – nie zrobię ich na zapas, żebyście zawsze mieli aktualne informacje (w tym roku wiosna mocno się opóźniła i spokojnie można jeszcze wysiewać do gruntu niektóre warzywa).
Z innych ogłoszeń drobnych chciałam Wam powiedzieć, że niedługo Pracownia w Dolinie dorobi się własnego newslettera (ja się cieszę jak nie wiem co!!!) i dla zapisanych pojawią się dodatkowe niespodzianki 🙂 
Planner jednak będzie zawsze ogólnodostępny. Jeżeli macie do niego jakieś uwagi, chcecie czegoś więcej, mniej – piszcie śmiało, w końcu to narzędzie DLA WAS 🙂
Ja dziś już uciekam do pracy, a tym którzy krzątają się w ogrodach – zazdroszczę 🙂
Mam nadzieję że skorzystacie z plannera – miłego piątku!