Planner grudniowy do pobrania

Planner grudniowy

Powinnam Wam dziś spamować świeczkami na wieńcach adwentowych, cudownymi DIY jakie można wykonać z niczego żeby dom wyglądał jak z magicznej karty świątecznej, gwiazdeczkami, bombeczkami, choinkami, przepisami na pierniczki… a ja mam dla Was dziś TYLKO planner grudniowy do pobrania🙂

Ale myli się ten, który uważa, że w grudniu w ogrodzie nic już nie trzeba zrobić – pracy jest sporo i to nie tylko dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli z jesiennymi porządkami czy sadzeniem wiosennych cebul. Dobry ogrodnik jest czujny przez cały rok, dogląda swoich rabat, drzew, drzewek i krzewów, sprawdza ich stan i zabezpiecza przed przemarznięciem co wrażliwsze okazy. Nie można zapomnieć też o składziku na narzędzia – sercu ogrodu. Wszystkie urządzenia których nie będziemy używać w okresie zimowym także powinny być solidnie zabezpieczone.

W plannerze znajdziecie kilka cennych rad zarówno dla spóźnialskich ogrodników jak i tych, które przydadzą się w przypadku nadejścia choćby… zimy stulecia 🙂 A w grudniu po południu, przy herbacie z imbirem albo aromatycznym grzańcu może sobie również przemyśleć miniony sezon i zaplanować nowe nasadzenia.

Tematami projektowania ogrodu będę Wam spamować w styczniu – dziś wystarczy Wam planner grudniowy do pobrania – tradycyjnie – pod linkami na końcu wpisu. Podejrzewam że w większości zapełni się on wpisami typu: kupić mak na makowca, prezent dla Zosi i nie zapomnieć o karpiu 🙂 W końcu mamy grudzień, czas magiczny, świąteczny i radosny.

W przyszłym tygodniu Mikołajki – taki przedsmak Gwiazdora. Jak ładnie wyczyścicie buty, to może Mikołaj wrzuci do nich jakąś ekstra niespodziankę.

Planner do pobrania minimalistyczny: TUTAJ

Planner do pobrania kolorowy: TUTAJ

Dobrego dnia